o nas...

PPHU PROTEKT INT. BH funkcjonuje na krajowym rynku producentów ubiorów strażackich od 2001 roku.

Z proponowanej przez nas oferty korzystać mogą strażacy pełniący służbę w jednostkach ochrony przeciwpożarowej, a także chłopcy i dziewczęta z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Prezentowane dla strażaków ubiory obejmują mundury wyjściowe i służbowe, swetry, kurtki zimowe, koszule z krótkim i długim rękawem, podkoszulki letnie t-shirt, dresy, czapki: rogatywki, dżokejki i kapelusze damskie.

Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków do mundurów i ubrań, a w tym sznurami galowymi do mundurów i koszul, naramiennikami do koszul letnich i kurtek zimowych, krawatami a także dystynkcjami, emblematami i naszywkami wytwarzanymi techniką haftu komputerowego.

Wykonujemy także wzory haftów według projektu zamawiającego.

Produkujemy ubrania koszarowe z tkaniny bawełnianej trudnopalnej i z innych tkanin charakteryzujących się dobrą wytrzymałością, a także ubrania specjalne oraz ubrania typu UPS. Na złą pogodę i obfite opady deszczu proponujemy kurtki typu sztormiak.

Dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oferujemy koszule i podkoszulki t-shirt, czapeczki dżokejki oraz mundurki wykonane z tkaniny bawełnianej w kolorze czarnym.

Oferujemy również tak specyficzne produkty jak przykładowo kominiarki strażackie czy też sznury galowe i dystynkcje OSP.

Dokładamy starań, aby ceny naszych wyrobów były korzystniejsze od cen innych producentów i dostawców, w tym jako standard traktujemy możliwość ich negocjacji przez naszych klientów.

Dodatkowo na korzystne uwarunkowanie zakupów wpływają:
• szybki termin realizacji zamówień
• dobra jakość oferowanego asortymentu wyrobów – udzielane rabaty przy zakupach większej ilości towaru.

Dla lepszej obsługi klientów w 2009 roku uruchomiliśmy nowy oddział firmy w Starych Koluszkach k/Brzezin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl